• Terminy dyżurów terytorialnych komisji wyborczych w czasie rejestracji kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, na terenie właściwości Komisarzy Wyborczych w Katowicach.
  Terytorialne komisje wyborcze na terenie właściwości Komisarzy Wyborczych w Katowicach
 • Postanowienia w sprawie zmian w składach terytorialnych komisji wyborczych wydane przez Komisarza Wyborczego w Katowicach I
  Postanowienia w sprawie zmian w składach terytorialnych komisji wyborczych wydane przez Komisarza Wyborczego w Katowicach II
 • Postanowienia w sprawie zmian w składach terytorialnych komisji wyborczych wydane przez Komisarza Wyborczego w Katowicach III
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Katowicach III z dnia 10 września 2018 r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Katowicach II z dnia 10 września 2018 r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Katowicach I z dnia 10 września 2018 r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Katowicach III z dnia 10 września 2018 r. w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Katowicach II z dnia 10 września 2018 r. w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.