• Wyniki wyborów do Sejmu RP w okręgu wyborczym 32
  Protokół wyników głosowania i wyników wyborów Senatora w okręgu wyborczym nr 76
 • Protokół wyników głosowania i wyników wyborów Senatora w okręgu wyborczym nr 77
  Postanowienia Komisarzy Wyborczych w Katowicach I, II, III w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych oraz zwołania pierwszych posiedzeń.
 • OBWIESZCZENIA OKRĘGOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KATOWICACH I, II, III O ZAREJESTROWANYCH KANDYDATACH NA POSŁÓW I SENATORÓW W WYBORACH ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 13 PAŹDZIERNIKA 2019 R.
  BĘDZIN - POSTANOWIENIA KOMISARZA WYBORCZEGO W KATOWICACH III W SPRAWIE POWOŁANIA OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH ORAZ ZWOŁANIA PIERWSZYCH POSIEDZEŃ.
 • BIERUŃ - POSTANOWIENIA KOMISARZA WYBORCZEGO W KATOWICACH I W SPRAWIE POWOŁANIA OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH ORAZ ZWOŁANIA PIERWSZYCH POSIEDZEŃ.
  BOBROWNIKI - POSTANOWIENIA KOMISARZA WYBORCZEGO W KATOWICACH III W SPRAWIE POWOŁANIA OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH ORAZ ZWOŁANIA PIERWSZYCH POSIEDZEŃ.
 • BOJSZOWY - POSTANOWIENIA KOMISARZA WYBORCZEGO W KATOWICACH I W SPRAWIE POWOŁANIA OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH ORAZ ZWOŁANIA PIERWSZYCH POSIEDZEŃ.
  BYTOM - POSTANOWIENIA KOMISARZA WYBORCZEGO W KATOWICACH II W SPRAWIE POWOŁANIA OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH ORAZ ZWOŁANIA PIERWSZYCH POSIEDZEŃ.