Postanowienia Komisarza Wyborczego o zmianach w składach rad w kadencji 2018-2023

Rejestr zmian w składach rad w miastach na prawach powiatu, powiatach oraz sejmiku województwa w kadencji 2018-2023 znajduje się pod LINKIEM

Zmiany w radach miast, radach powiatów, sejmiku województwa kadencja 2018-2023

Data Numer Temat Nazwisko Publikator
29.07.2019 DKT-777-10/19 obsadzenie mandatu: RM Zawiercie Mariusz Borzęcki DZ. URZ. WOJ. SLA 2019.5424 
16.07.2019 DKT-777-8/19 obsadzenie mandatu: RM Zawiercie Zbyszek Zygmunt Wojtaszczyk DZ. URZ. WOJ. SLA
2019.5313 
15.07.2019 DKT-773-9/19 wygaśnięcie mandatu: RM Zawiercie Ryszard Władysław Zamora  DZ. URZ. WOJ. SLA 2019.5296 
15.07.2019 DKT-777-9/19 obsadzenie mandatu: RM Katowice Bartosz Adam Wydra  DZ. URZ. WOJ. SLA 2019.5297
9.07.2019 DKT-777-7/19 obsadzenie mandatu: RM Gliwice
Piotr Henryk Gogliński DZ. URZ. WOJ. SLA 2019.5223  
8.07.2019 DKT-773-8/19 wygaśnięcie mandatu: RM Zawiercie
Ryszard Stefan Mach DZ. URZ. WOJ. SLA 2019.5222 
25.06.2019 DKT-773-7/19 wygaśnięcie mandatu: RM Gliwice Magdalena Gabriela Budny DZ. URZ. WOJ. SLA 2019.4721 
11.06.2019 DKT-777-6/19 obsadzenie mandatu: SW Śląskiego
Wojciech Jan Konieczny DZ. URZ. WOJ. SLA 2019.4417 
29.05.2019 DKT-773-6/19 wygaśnięcie mandatu: SW Śląskiego Marek Paweł Balt DZ. URZ. WOJ. SLA 2019.4016 
27.03.2019 DKT-773-5/19 wygaśnięcie mandatu: RMiG Pilica Renata Maria Wyrodek DZ. URZ. WOJ. SLA 2019.2518
25.03.2019 DKT-777-5/19 obsadzenie mandatu: RM Bytom
Maciej Sylwester Gajos
  DZ. URZ. WOJ. SLA 2019.2402
25.02.2019 DKT-773-4/19 wygaśnięcie mandatu: RM Bytom
Aleksandra Joanna Prajs DZ. URZ. WOJ. SLA 2019.1594
29.01.2019 DKT-777-4/19 obsadzenie mandatu: RM Mysłowice
Agnieszka Maria Harmata DZ.URZ.WOJ.SLA 2019.791
29.01.2019 DKT-777-3/19 obsadzenie mandatu: RP gliwickiego Małgorzata Dorota Szymańska DZ.URZ.WOJ.SLA 2019.794
24.01.2019 DKT-777-2/19 obsadzenie mandatu: RM Tychy Aleksandra Ewa Pabian DZ.URZ.WOJ.SLA 2019.694
14.01.2019 DKT-773-3/19 wygaśnięcie mandatu: RM Mysłowice Wojciech Stanisław Chmiel
DZ.URZ.WOJ.SLA 2019.547
14.01.2019 DKT-777-1/19 obsadzenie mandatu: RM Tychy Karolina Anna Chemcz-Pałys DZ.URZ.WOJ.SLA 2019.473
03.01.2018 DKT-773-2/19 wygaśnięcie mandatu: RP gliwickiego

Andrzej Wojciech Hosz

DZ.URZ.WOJ.SLA 2019.87
02.01.2019 DKT-773-1/19 wygaśnięcie mandatu: RM Tychy Krzysztof Jan Woźniak DZ.URZ.WOJ.SLA 2019.86
19.12.2018 DKT-777-49/18 obsadzenie mandatu: RP będzińskiego Przemysław Marcin Krasoń DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.8179
17.12.2018 DKT-777-46/18 obsadzenie mandatu: RM Tychy Magdalena Ewa Łuka DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.8179
17.12.2018 DKT-777-51/18 wygaśnięcie mandatu: RM Tychy
Mieczysław Antoni Podmokły DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.8124
11.12.2018 DKT-777-45/18 obsadzenie mandatu: RM Katowice Dawid Łukasz Kamiński DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7894
10.12.2018 DKT-777-50/18 wygaśnięcie mandatu: RM Sośnicowice Bernard Józef Wilczek DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7872
10.12.2018 DKT-777-48/18 obsadzenie mandatu: RM Zabrze Jerzy Bogusław Pabis DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7871
10.12.2018 DKT-777-47/18 obsadzenie mandatu: RM Zabrze Gabriela Bator DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7870
05.12.2018 DKT-773-49/18 wygaśnięcie mandatu: RP będzińskiego Cezary Konstanty Garczarczyk DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7598
05.12.2018 DKT-777-43/18 obsadzenie mandatu: RP będzińskiego Anna Hetmańczyk DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7597
05.12.2018 DKT-777-41/18 obsadzenie mandatu: RM Ruda Śląska Zofia Skowrońska  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7596
05.12.2018 DKT-777-40/18 obsadzenie mandatu: RM Ruda Śląska Michał Tomasz Wieczorek DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7595
05.12.2018 DKT-777-39/18 obsadzenie mandatu: RM Ruda Śląska
Henryk Dominik Piórkowski  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7594
04.12.2018 DKT-777-42/18 obsadzenie mandatu: RM Bytom
Maria Stefania Żyła DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7593
03.12.2018 DKT-777-37/18 obsadzenie mandatu: RM Knurów Edward Didek DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7490
26.11.2018 DKT-773-48/18 wygaśnięcie mandatu: RM Zabrze Borys Aleksander Borówka DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7389
26.11.2018 DKT-773-47/18 wygaśnięcie mandatu: RM Zabrze Krzysztof Lewandowski DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7388
23.11.2018 DKT-773-46/18 wygaśnięcie mandatu: RM Tychy Maciej Jacek Gramatyka  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7386
23.11.2018 DKT-773-45/18 wygaśnięcie mandatu: RM Katowice
Mariusz Piotr Skiba  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7385
22.11.2018 DKT-773-44/18 wygaśnięcie mandatu: RG w Świerklańcu
Izabela Małgorzata Domogała   DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7355
21.11.2018 DKT-773-43/18 wygaśnięcie mandatu: RP będzińskiego Beata Zawiła   DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7345
22.11.2018 DKT-773-42/18 wygaśnięcie mandatu: RM w Bytomiu
Michał Jerzy Bieda    DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7354
21.11.2018 DKT-773-41/18 wygaśnięcie mandatu: RM Ruda Ślaska
Grzegorz Eugeniusz Handler   DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7322
20.11.2018 DKT-777-38/18 obsadzenie mandatu: RM Chorzów
Szymon Kamil Piecha
 DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7306
20.11.2018 DKT-777-36/18 obsadzenie mandatu: RM w Dąbrowie Górniczej Krystyna Janina Szaniewska  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7305
20.11.2018 DKT-777-35/18 obsadzenie mandatu: RM w Tarnowskich Górach Dorota Zofia Tiszler
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7304
20.11.2018 DKT-777-34/18 obsadzenie mandatu: RM w Tarnowskich Górach Krzysztof Stanisław Michalski
 DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7303
20.11.2018 DKT-777-33/18 obsadzenie mandatu: RM Gliwice  Stanisław Józef Kubit  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7302
20.11.2018 DKT-777-32/18 obsadzenie mandatu: RM Gliwice
 Magdalena Gabriela Budna DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7301
20.11.2018 DKT-777-31/18 obsadzenie mandatu: RM w Chorzowie  Aleksandra Zimnik DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7300
20.11.2018 DKT-777-29/18 obsadzenie mandatu: RM w Chorzowie
Marian Józef Salwiczek
 DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7299
26.11.2018 DKT-777-28/18 obsadzenie mandatu: RM w Chorzowie Marek Gwidon Dudek DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7387
20.11.2018 DKT-777-27/18 obsadzenie mandatu: RM w Sosnowcu
Joanna Beata Jończyk DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7298
20.11.2018 DKT-777-26/18 obsadzenie mandatu: RP Bieruńsko-Lędzińskiego Łukasz Piotr Odelga
 DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7297
20.11.2018 DKT-777-25/18 obsadzenie mandatu: RM w Piekarach Śląskich
Klaudia Magdalena Franiel
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7296
20.11.2018 DKT-777-24/18 obsadzenie mandatu: RM w Jaworznie Maciej Stanek DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7295
20.11.2018 DKT-777-22/18 obsadzenie mandatu: RM w Dąbrowie Górniczej Bożena Zofia Kozak  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7294
20.11.2018 DKT-777-21/18 obsadzenie mandatu: RM w Bytomiu
Paweł Józef Winiarski DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7293
19.11.2018 DKT-773-40/18 wygaśnięcie mandatu: RM Ruda Ślaska Anna Monika Krzysteczko DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7308
19.11.2018 DKT-773-39/18 wygaśnięcie mandatu: RM Ruda Ślaska Michał Pierończyk  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7307
16.11.2018 DKT-777-23/18 obsadzenie mandatu: RM Zabrze Damian Janusz Trześniewski  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7232
15.11.2018 DKT-777-20/18 obsadzenie mandatu: RM w Zawierciu Dominik Piotr Janus DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7180
15.11.2018 DKT-777-19/18 obsadzenie mandatu: RM Ruda Ślaska Andrzej Kazimierz Pacławski
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7179
15.11.2018 DKT-777-18/18 obsadzenie mandatu: RM Mysłowice
 Adrian Dominik Panasiuk DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7178
15.11.2018 DKT-777-17/18 obsadzenie mandatu: RM w Świętochłowicach  Jacek Janusz Kamiński DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7177
13.11.2018 DKT-773-38/18 wygaśnięcie mandatu: RM Krupski Młyn
 Franciszek Sufa DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7156
09.11.2018 DKT-773-37/18 wygaśnięcie mandatu: RM Knurów
Piotr Mirosław Surówka DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7108
07.11.2018 DKT-773-35/18 wygaśnięcie mandatu: RM Zabrze   Małgorzata Maria Mańka-Szulik  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7036
07.11.2018 DKT-773-34/18 wygaśnięcie mandatu: RM w Świętochłowicach  Daniel Robert Beger  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7035
07.11.2018 DKT-773-33/18 wygaśnięcie mandatu: RM Ruda Ślaska Grażyna Dziedzic
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7034
07.11.2018 DKT-773-32/18 wygaśnięcie mandatu: RM Mysłowice  Dariusz Jacek Wójtowicz DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7033
07.11.2018 DKT-773-31/18 wygaśnięcie mandatu: RM w Dąbrowie Górniczej
 Marcin Bazylak DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7032
07.11.2018 DKT-773-30/18 wygaśnięcie mandatu: RM w Bytomiu  Mariusz Maciej Wołosz DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7031
07.11.2018 DKT-773-29/18 wygaśnięcie mandatu: RM w Zawierciu
 Łukasz Sebastian Konarski DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7030
02.11.2018 DKT-773-28/18 wygaśnięcia mandatów: RM w Tarnowskich Górach  Jolanta Tuszyńska
Piotr Józef Skrabaczewski
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6937
02.11.2018 DKT-773-27/18 wygaśnięcia mandatów: RM Gliwice Adam Marian Neumann
Piotr Gerard Wieczorek
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6911
31.10.2018 DKT-773-26/18 wygaśnięcie mandatu: RM w Sosnowcu Zbigniew Jan Byszewski
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6910
31.10.2018
DKT-773-25/18  wygaśnięcie mandatu: RM w Sosnowcu
Arkadiusz Janusz Chęciński
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6909
31.10.2018
DKT-773-24/18  wygaśnięcie mandatu: RM w Jaworznie
Jan Silbert
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6908
31.10.2018
DKT-773-23/18  wygaśnięcie mandatu: RM w Czeladzi
Zbigniew Marian Szaleniec
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6907
31.10.2018
DKT-773-22/18  wygaśnięcie mandatu: RM Będzina
 Łukasz Jan Komoniewski DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6906
31.10.2018 DKT-773-21/18  wygaśnięcie mandatu: RM Gliwice Zygmunt Mieczysław Frankiewicz  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6860
31.10.2018 DKT-773-20/18 wygaśnięcie mandatu: RM w Tarnowskich Górach Arkadiusz Jerzy Czech DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6859
31.10.2018
DKT-773-19/18  wygaśnięcie mandatu: RM Tychy
 Andrzej Józef Dziuba DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6905
31.10.2018
DKT-773-18/18  wygaśnięcie mandatu: RM Siemianowice Śląskie  Rafał Marian Piech DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6904
31.10.2018
DKT-773-17/18 wygaśnięcie mandatu: RM w Piekarach Śląskich   Sława Matylda Umińska-Duraj DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6903
31.10.2018
DKT-773-16/18  wygaśnięcie mandatu: RM Katowice Marcin Tomasz Krupa
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6902
31.10.2018
DKT-773-15/18 wygaśnięcie mandatu: RM Chorzów Andrzej Jerzy Kotala
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6901
31.10.2018
DKT-773-14/18 wygaśnięcie mandatu: RP Bieruńsko-Lędzińskiego  Sebastian Macioł DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6900
31.10.2018 DKT-773-13/18 wygaśnięcia mandatów: RM Chorzów   Wiesław Ciężkowski
 Marcin Michalik
Mariola Roleder
Magdalena Sekuła
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6899
31.10.2018 DKT-773-12/18 wygaśnięcie mandatu: RM w Piekarach Śląskich
    Krzysztof Aleksander Turzański DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6898
07.11.2018 DKT-777-16/18 obsadzenie mandatu: RM w Jaworznie Ewa Barbara Zuber  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7029
13.11.2018 DKT-777-15/18 obsadzenie mandatu: RM Tychy
 Anna Janina Krzystyniak
DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7148
 09.11.2018 DKT-777-14/18 obsadzenie mandatu: RM Siemianowice Śląskie   Wojciech Dariusz Matczak DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7101
 09.11.2018 DKT-777-13/18 obsadzenie mandatu: RM Piekary Śląskie  Bożena Róża Boczek  DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7100
 09.11.2018 DKT-777-12/18 obsadzenie mandatu: RM Katowice
  Krystyna Maria Siejna DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7099
13.11.2018 DKT-777-11/18 obsadzenie mandatu: RM Chorzów
 Seweryn Józef Mosz DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7145
 09.11.2018 DKT-777-10/18 obsadzenie mandatu: RM Gliwice
 Michał Adam Jaśniok DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7098
 09.11.2018 DKT-777-9/18 obsadzenie mandatu: RM w Tarnowskich Górach  Tadeusz Michał Stasiak DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7097
 09.11.2018 DKT-777-8/18 obsadzenie mandatu: RM w Sosnowcu
 Arkadiusz Janusz Chęciński DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7096
13.11.2018 DKT-777-7/18 obsadzenie mandatu: RM w Czeladzi  Jolanta Barbara Ptaś DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7144
09.11.2018 DKT-777-6/18 obsadzenie mandatu: RM Będzina
Małgorzata Agnieszka Zięba DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.7095
02.11.2018 DKT-773-11/18 wygaśnięcie mandatów: RM w Jaworznie
 Monika Bryl DZ.URZ.WOJ.SLA 2018.6897

 

DKT-777-37/18
Rejestr zmian
  • Data utworzenia16-11-2018 11:31
    Wprowadził:Karol Jarząbek
  • Data modyfikacji30-07-2019 14:22
    Wprowadził:Krzysztof Kik