Państwowa Komisja Wyborcza zaprasza organizacje pozarządowe....

Państwowa Komisja Wyborcza – w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego – zaprasza na spotkanie nt. „Zasady i formy współdziałania Państwowej Komisji Wyborczej z organizacjami pozarządowymi w zakresie prowadzenia i wspierania działań informacyjnych zwiększających wiedzę obywateli na temat prawa wyborczego”. Zaproszenie skierowane jest do tych organizacji pozarządowych w rozumieniu ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, których celami statutowymi jest m.in. rozwijanie demokracji, społeczeństwa obywatelskiego, podnoszenia aktywności wyborczej i rozpowszechnianie praw obywatelskich (art. 160 § 3 ustawy – Kodeks wyborczy).

Spotkanie odbędzie się w dniu 13 stycznia 2014 r. o godz. 13.00 w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej w Warszawie, przy ul Wiejskiej 10 w sali nr 114.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    17-03-2016 1:00

    Wprowadził:

    Bartosz Goździk

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij