Terytorialne Komisje Wyborcze powołane przez Komisarza Wyborczego w Katowicach
Lp. | Nazwisko | Imiona | Funkcja w komisji | Data powołania |
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Katowicach |
||||
1 | Gaczek | Krystyna | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Bielawska | Barbara | Członek | 2006-09-28 |
3 | Lubojańska | Salomea | Członek | 2006-09-28 |
4 | Bułka | Zbigniew Marian | Członek | 2006-09-28 |
5 | Dors | Aneta | Członek | 2006-09-28 |
6 | Strużyna | Teresa | Członek | 2006-09-28 |
7 | Miernik-Kuban | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
8 | Gołąbowska | Mariola | Członek | 2006-09-28 |
Powiatowa Komisja Wyborcza w Będzinie |
||||
1 | Semper | Piotr | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Sroka | Mariusz | Członek | 2006-09-28 |
3 | Pazik | Andrzej | Członek | 2006-09-28 |
4 | Las | Adam | Członek | 2006-09-28 |
5 | Pypno | Paweł | Członek | 2006-09-28 |
6 | Sekuła | Marta | Członek | 2006-09-28 |
7 | Kot | Zbigniew | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Będzinie |
||||
1 | Redel | Jadwiga | Członek | 2006-09-28 |
2 | Szpichowski | Stefan | Członek | 2006-09-28 |
3 | Wrzesień | Lidia | Członek | 2006-09-28 |
4 | Gryma | Zbigniew | Członek | 2006-09-28 |
5 | Hyla | Janusz | Członek | 2006-09-28 |
6 | Bąk | Zdzisław | Członek | 2006-09-28 |
7 | Grudziński | Jan | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Czeladzi |
||||
1 | Wiślak | Maria | Członek | 2006-09-28 |
2 | Szewczyk | Andrzej | Członek | 2006-09-28 |
3 | Pudo | Halina | Członek | 2006-09-28 |
4 | Błaszczyk | Agnieszka Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Merta | Halina | Członek | 2006-09-28 |
6 | Zięba | Barbara | Członek | 2006-09-28 |
7 | Pilarek | Agnieszka | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Wojkowicach |
||||
1 | Wieczorek | Wojciech | Członek | 2006-09-28 |
2 | Czapla | Włodzimierz | Członek | 2006-09-28 |
3 | Sajkiewicz | Bogusław | Członek | 2006-09-28 |
4 | Górny | Halina | Członek | 2006-09-28 |
5 | Katolik | Agnieszka | Członek | 2006-09-28 |
6 | Nowak | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
7 | Pawełczyk | Danuta | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Bobrownikach |
||||
1 | Jasińska | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
2 | Argasińska-Skórka | Aneta | Członek | 2006-09-28 |
3 | Przybylak | Witold | Członek | 2006-09-28 |
4 | Trzcionka | Maria | Członek | 2006-09-28 |
5 | Radwan | Ewa | Członek | 2006-09-28 |
6 | Rapota | Jacek | Członek | 2006-09-28 |
7 | Smyczyk | Krystyna | Członek | 2006-09-28 |
8 | Rudzka | Henryka | Członek | 2006-09-28 |
9 | Mitas | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Mierzęcicach |
||||
1 | Lis | Paweł | Członek | 2006-09-28 |
2 | Dyraga | Iwona | Członek | 2006-09-28 |
3 | Janyga | Romuald | Członek | 2006-09-28 |
4 | Skibińska | Izabela | Członek | 2006-09-28 |
5 | Czapla | Bożena | Członek | 2006-09-28 |
6 | Lis | Magdalena | Członek | 2006-09-28 |
7 | Filipczyk | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Psarach |
||||
1 | Janiszewska | Bogusława | Członek | 2006-09-28 |
2 | Komoniewska | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
3 | Flak | Magdalena | Członek | 2006-09-28 |
4 | Kozieł | Kamila | Członek | 2006-09-28 |
5 | Pasamonik-Radecka | Monika | Członek | 2006-09-28 |
6 | Krasoń | Łukasz | Członek | 2006-09-28 |
7 | Krasowski | Adam | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Siewierzu |
||||
1 | Margas | Artur | Członek | 2006-09-28 |
2 | Syrek | Anna | Członek | 2006-09-28 |
3 | Machura | Ewa | Członek | 2006-09-28 |
4 | Pawełczyk | Marcin | Członek | 2006-09-28 |
5 | Matyja | Danuta | Członek | 2006-09-28 |
6 | Majewski | Marian | Członek | 2006-09-28 |
7 | Podlejska | Donata | Członek | 2006-09-28 |
8 | Zdeb | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Sławkowie |
||||
1 | Cembrzyński | Waldemar | Członek | 2006-09-28 |
2 | Banyś | Marcin | Członek | 2006-09-28 |
3 | Stępień- Jagoda | Urszula | Członek | 2006-09-28 |
4 | Łuckoś | Janusz | Członek | 2006-09-28 |
5 | Szygulska | Bożena | Członek | 2006-09-28 |
6 | Borcuch | Barbara | Członek | 2006-09-28 |
7 | Jaworska | Justyna | Członek | 2006-09-28 |
Powiatowa Komisja Wyborcza w Gliwicach |
||||
1 | Gackowska | Iwona | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Koniusz | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
3 | Błaszczyk | Zdzisław | Członek | 2006-09-28 |
4 | Duda | Iwona | Członek | 2006-09-28 |
5 | Łyko | Agnieszka Joanna | Członek | 2006-09-28 |
6 | Kamińska | Anna | Członek | 2006-09-28 |
7 | Nowak | Joachim | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Knurowie |
||||
1 | Matusiak | Elżbieta | Członek | 2006-09-28 |
2 | Mordal | Grzegorz | Członek | 2006-09-28 |
3 | Wolny | Bogumił | Członek | 2006-09-28 |
4 | Erwin | Marta | Członek | 2006-09-28 |
5 | Grzegorzyca | Urszula | Członek | 2006-09-28 |
6 | Ryfiak | Monika Agnieszka | Członek | 2006-09-28 |
7 | Alczyńska | Maria | Członek | 2006-09-28 |
8 | Kwitek | Agnieszka Iwona | Członek | 2006-09-28 |
9 | Walczak | Leokadia | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Pyskowicach |
||||
1 | Michalik | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
2 | Mleczko | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
3 | Gołąbek | Bogusława | Członek | 2006-09-28 |
4 | Krochmalska | Urszula | Członek | 2006-09-28 |
5 | Nycz | Rafał | Członek | 2006-09-28 |
6 | Panek | Maciej Jan | Członek | 2006-09-28 |
7 | Makieła | Zbigniew | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Gierałtowicach |
||||
1 | Podsiadło | Kazimierz | Członek | 2006-09-28 |
2 | Jojko | Lidia | Członek | 2006-09-28 |
3 | Woźnica | Barbara | Członek | 2006-09-28 |
4 | Płaszczyk | Grażyna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Michałek | Marian | Członek | 2006-09-28 |
6 | Swoboda | Stefania | Członek | 2006-09-28 |
7 | Moćko | Artur | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Pilchowicach |
||||
1 | Opala | Aleksandra | Członek | 2006-09-28 |
2 | Żuk | Marta | Członek | 2006-09-28 |
3 | Wybierek | Beata | Członek | 2006-09-28 |
4 | Sychowska | Grażyna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Czyż | Szymon | Członek | 2006-09-28 |
6 | Wymysło | Maria | Członek | 2006-09-28 |
7 | Mosiądz-Kramorz | Agata | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Rudzińcu |
||||
1 | Twardon | Stefania | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Ulbrich | Weronika | Zastępca Przewodniczącego | 2006-09-28 |
3 | Nowak | Henryk | Członek | 2006-09-28 |
4 | Skrobek | Grzegorz | Członek | 2006-09-28 |
5 | Gruszka | Henryk | Członek | 2006-09-28 |
6 | Gomolla | Brygida | Członek | 2006-09-28 |
7 | Paruch | Krzysztof | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Sośnicowicach |
||||
1 | Franik | Andrzej | Członek | 2006-09-28 |
2 | Langer | Manuel | Członek | 2006-09-28 |
3 | Pietrasiński | Leszek | Członek | 2006-09-28 |
4 | Urbanek | Waldemar | Członek | 2006-09-28 |
5 | Krawczyk | Krzysztof Stanisław | Członek | 2006-09-28 |
6 | Kołodziej | Leszek Jerzy | Członek | 2006-09-28 |
7 | Szykowska | Irena Bogumiła | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Toszku |
||||
1 | Podbrożna | Mariola | Członek | 2006-09-28 |
2 | Koprek | Ewa | Członek | 2006-09-28 |
3 | Ziomkowska | Bogumiła | Członek | 2006-09-28 |
4 | Marcinkowska | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
5 | Stach | Zofia | Członek | 2006-09-28 |
6 | Sajbura | Barbara | Członek | 2006-09-28 |
7 | Bunda | Dariusz | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Wielowsi |
||||
1 | Walloschek | Alicja | Członek | 2006-09-28 |
2 | Kalinowska | Krystyna | Członek | 2006-09-28 |
3 | Kocot | Krzysztof | Członek | 2006-09-28 |
4 | Jastrzembska | Gabriela | Członek | 2006-09-28 |
5 | Rabiza | Wiesława | Członek | 2006-09-28 |
6 | Zielonka | Renata | Członek | 2006-09-28 |
7 | Waloszek | Kornelia | Członek | 2006-09-28 |
Powiatowa Komisja Wyborcza w Mikołowie |
||||
1 | Kubica | Bogumiła | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Niesyto | Justyna | Członek | 2006-09-28 |
3 | Wolna | Anna | Członek | 2006-09-28 |
4 | Kucharczyk | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Moćko | Ewa | Członek | 2006-09-28 |
6 | Sarnes | Grażyna | Członek | 2006-09-28 |
7 | Motyssek | Beata | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Łaziskach Górnych |
||||
1 | Niesyto | Stefania | Członek | 2006-09-28 |
2 | Kicak | Jadwiga | Członek | 2006-09-28 |
3 | Borkowska | Hanna | Członek | 2006-09-28 |
4 | Banach | Krystyna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Gawlik | Alfred | Członek | 2006-09-28 |
6 | Kuc | Bernadeta | Członek | 2006-09-28 |
7 | Paździor | Magdalena | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Mikołowie |
||||
1 | Mocko- Niedobecka | Małgorzata Krystyna | Członek | 2006-09-28 |
2 | Frąckiewicz | Renata | Członek | 2006-09-28 |
3 | Wierzgoń | Alina | Członek | 2006-09-28 |
4 | Poczontek | Beata | Członek | 2006-09-28 |
5 | Ryguła | Ewald | Członek | 2006-09-28 |
6 | Hildebrandt | Justyna | Członek | 2006-09-28 |
7 | Jarczyk | Róża | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Orzeszu |
||||
1 | Płachetka | Marian | Członek | 2006-09-28 |
2 | Tic | Magdalena | Członek | 2006-09-28 |
3 | Szala | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
4 | Botor | Sonia | Członek | 2006-09-28 |
5 | Nalepa | Izabela | Członek | 2006-09-28 |
6 | Korus | Izabela | Członek | 2006-09-28 |
7 | Kancelista | Ewa | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Ornontowicach |
||||
1 | Otremba | Anna | Członek | 2006-09-28 |
2 | Siedlaczek | Gizela | Członek | 2006-09-28 |
3 | Jasielczuk | Danuta | Członek | 2006-09-28 |
4 | Dyrcz | Andrzej | Członek | 2006-09-28 |
5 | Kubica | Bożena | Członek | 2006-09-28 |
6 | Puc | Joanna | Członek | 2006-09-28 |
7 | Snarska | Karina | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Wyrach |
||||
1 | Kiecka | Joanna | Członek | 2006-09-28 |
2 | Szczyrba | Aleksandra | Członek | 2006-09-28 |
3 | Badura | Anna | Członek | 2006-09-28 |
4 | Kazimierek | Anna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Rajwa | Anna | Członek | 2006-09-28 |
6 | Paszek | Bernadeta | Członek | 2006-09-28 |
7 | Piszczek | Irena | Członek | 2006-09-28 |
Powiatowa Komisja Wyborcza w Raciborzu |
||||
1 | Lewicki | Jacek | Przewodniczący | 2006-09-28 |
5 | Mekeresz | Ewa | Zastępca Przewodniczącego | 2006-09-28 |
2 | Polanowska | Katarzyna Agata | Członek | 2006-09-28 |
3 | Widota | Bożena | Członek | 2006-09-28 |
4 | Girek | Ewa | Członek | 2006-09-28 |
6 | Hajduczek | Grzegorz | Członek | 2006-09-28 |
7 | Kasprzak | Aleksander | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Raciborzu |
||||
1 | Mazurek | Ewa Ela | Członek | 2006-09-28 |
2 | Dworak | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
3 | Zakowicz | Ryszard | Członek | 2006-09-28 |
4 | Cieślak | Jan | Członek | 2006-09-28 |
5 | Ziewiec | Victoria | Członek | 2006-09-28 |
6 | Demidowicz-Ciechanowska | Irena | Członek | 2006-09-28 |
7 | Majnusz | Krystyna | Członek | 2006-09-28 |
8 | Kania | Agnieszka | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Kornowacu |
||||
1 | Widenka | Teresa | Członek | 2006-09-28 |
2 | Dec | Halina | Członek | 2006-09-28 |
3 | Gorywoda | Henryk | Członek | 2006-09-28 |
4 | Granieczny | Mirosława | Członek | 2006-09-28 |
5 | Krajczok | Pelagia | Członek | 2006-09-28 |
6 | Łukoszek | Barbara | Członek | 2006-09-28 |
7 | Mrozek | Beata | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Krzanowicach |
||||
1 | Sochiera | Mariola | Członek | 2006-09-28 |
2 | Baluch | Marek | Członek | 2006-09-28 |
3 | Pytel | Elżbieta | Członek | 2006-09-28 |
4 | Pieczarek | Regina | Członek | 2006-09-28 |
5 | Augustyn | Gabriela | Członek | 2006-09-28 |
6 | Hofrichter | Sylwia | Członek | 2006-09-28 |
7 | Kudela | Gabriela | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Krzyżanowicach |
||||
1 | Błaszczok | Koryna | Członek | 2006-09-28 |
2 | Cichoń | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
3 | Grud | Barbara | Członek | 2006-09-28 |
4 | Kubaszek | Brygida | Członek | 2006-09-28 |
5 | Lamczyk | Magdalena | Członek | 2006-09-28 |
6 | Swoboda | Magdalena | Członek | 2006-09-28 |
7 | Swoboda | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Kuźni Raciborskiej |
||||
1 | Kawałko | Marek | Członek | 2006-09-28 |
2 | Czarnacki | Zdzisław | Członek | 2006-09-28 |
3 | Dzedzej | Ewa | Członek | 2006-09-28 |
4 | Powroźnik | Joanna Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Piechula | Małgorzata Anna | Członek | 2006-09-28 |
6 | Kalemba | Maria | Członek | 2006-09-28 |
7 | Jucha-Żołyńska | Aurelia | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Nędzy |
||||
1 | Zagola | Józef Jan | Członek | 2006-09-28 |
2 | Kuśma | Joanna Ewa | Członek | 2006-09-28 |
3 | Czekała | Tomasz Matuesz | Członek | 2006-09-28 |
4 | Pietrasz | Leszek Józef | Członek | 2006-09-28 |
5 | Kuźnik | Dorota | Członek | 2006-09-28 |
6 | Porombka | Kornelia | Członek | 2006-09-28 |
7 | Lincner | Rafał Alojzy | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Pietrowicach Wielkich |
||||
1 | Reichel | Jerzy | Członek | 2006-09-28 |
2 | Cisz | Joanna | Członek | 2006-09-28 |
3 | Malcharczyk | Agnieszka | Członek | 2006-09-28 |
4 | Mikołajczyk | Sabina | Członek | 2006-09-28 |
5 | Skerhut | Inga | Członek | 2006-09-28 |
6 | Seidel | Gabriela | Członek | 2006-09-28 |
7 | Tunk | Damian | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Rudniku |
||||
1 | Bińczyk | Stefania | Członek | 2006-09-28 |
2 | Jawoszek | Agnieszka | Członek | 2006-09-28 |
3 | Kampik | Helena | Członek | 2006-09-28 |
4 | Skora | Maria | Członek | 2006-09-28 |
5 | Zięć | Sabina | Członek | 2006-09-28 |
6 | Hałas | Gizela | Członek | 2006-09-28 |
7 | Pol | Sabina | Członek | 2006-09-28 |
Powiatowa Komisja Wyborcza w Rybniku |
||||
1 | Gawlik | Elżbieta | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Magiera | Magdalena | Członek | 2006-09-28 |
3 | Fiur | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
4 | Piecha | Jan | Członek | 2006-09-28 |
5 | Maroszek | Józef | Członek | 2006-09-28 |
6 | Syrnik | Imelda | Członek | 2006-09-28 |
7 | Kieś | Wioleta | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Czerwionce-Leszczynach |
||||
1 | Warzecha | Kornelia | Członek | 2006-09-28 |
2 | Woźnica | Irena | Członek | 2006-09-28 |
3 | Palarz | Krystian | Członek | 2006-09-28 |
4 | Gawkowska | Krystyna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Górecka | Elżbieta | Członek | 2006-09-28 |
6 | Śmieszek | Iwona | Członek | 2006-09-28 |
7 | Fojcik | Daniela | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Gaszowicach |
||||
1 | Mańczyk | Sabina | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Bywalec | Maria | Zastępca Przewodniczącego | 2006-09-28 |
3 | Łysik | Lidia | Członek | 2006-09-28 |
4 | Kasperzec | Elżbieta | Członek | 2006-09-28 |
5 | Stępień | Karina | Członek | 2006-09-28 |
6 | Starzec | Monika | Członek | 2006-09-28 |
7 | Wysocka | Dagmara | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Jejkowicach |
||||
1 | Kroczek | Urszula | Członek | 2006-09-28 |
2 | Biegańska | Renata | Członek | 2006-09-28 |
3 | Grzenia | Iwona | Członek | 2006-09-28 |
4 | Jureczko | Magdalena | Członek | 2006-09-28 |
5 | Kufieta | Hanna | Członek | 2006-09-28 |
6 | Mazurek | Agata | Członek | 2006-09-28 |
7 | Siwica | Zofia | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Lyskach |
||||
1 | Pszczółka | Bronisława | Członek | 2006-09-28 |
2 | Kieś | Urszula | Członek | 2006-09-28 |
3 | Zachlod | Grażyna | Członek | 2006-09-28 |
4 | Sobeczko | Ewelina | Członek | 2006-09-28 |
5 | Dudek | Joanna | Członek | 2006-09-28 |
6 | Zdziebczok | Weronika | Członek | 2006-09-28 |
7 | Puzynowska | Alina | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Świerklanach |
||||
1 | Bernacka | Joanna | Członek | 2006-09-28 |
2 | Fydrych | Czesław | Członek | 2006-09-28 |
3 | Fojcik | Magdalena | Członek | 2006-09-28 |
4 | Gembalczyk | Michalina | Członek | 2006-09-28 |
5 | Ciupek | Elżbieta | Członek | 2006-09-28 |
6 | Fabian | Krzysztof | Członek | 2006-09-28 |
7 | Piechoczek | Antoni | Członek | 2006-09-28 |
Powiatowa Komisja Wyborcza w Tarnowskich Górach |
||||
1 | Ganczarska - Rachańska | Iwona | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Grucza | Tadeusz | Członek | 2006-09-28 |
3 | Tuszyński | Antoni | Członek | 2006-09-28 |
4 | Grabowska | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
5 | Nowak | Krystyna | Członek | 2006-09-28 |
6 | Samol | Antoni | Członek | 2006-09-28 |
7 | Kusz | Zuzanna Grażyna | Członek | 2006-09-28 |
8 | Makieła | Jan | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Kaletach |
||||
1 | Perz | Janina | Członek | 2006-09-28 |
2 | Mańczak | Dorota | Członek | 2006-09-28 |
3 | Kotarski | Piotr | Członek | 2006-09-28 |
4 | Gryc | Krystyna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Kuder | Anna | Członek | 2006-09-28 |
6 | Zok | Martyna | Członek | 2006-09-28 |
7 | Stolka | Bernadeta | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Miasteczku Śląskim |
||||
1 | Żydek | Halina | Członek | 2006-09-28 |
2 | Kruczek | Karol | Członek | 2006-09-28 |
3 | Walochnik | Gabriel | Członek | 2006-09-28 |
4 | Dragon | Józef | Członek | 2006-09-28 |
5 | Matysik | Ilona | Członek | 2006-09-28 |
6 | Piegza | Damian | Członek | 2006-09-28 |
7 | Warecka | Magdalena | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Radzionkowie |
||||
1 | Dzionsko | Dawid | Członek | 2006-09-28 |
2 | Lis | Ilona | Członek | 2006-09-28 |
3 | Golus | Ireneusz | Członek | 2006-09-28 |
4 | Tyrasek | Justyna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Marek | Irena | Członek | 2006-09-28 |
6 | Czech | Ernest | Członek | 2006-09-28 |
7 | Pniok | Monika | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Tarnowskich Górach |
||||
1 | Klich | Zbigniew | Członek | 2006-09-28 |
2 | Zych | Piotr | Członek | 2006-09-28 |
3 | Koj | Anna | Członek | 2006-09-28 |
4 | Sporoń | Kazimierz | Członek | 2006-09-28 |
5 | Furman | Ryszard | Członek | 2006-09-28 |
6 | Szamborski | Leszek | Członek | 2006-09-28 |
7 | Tomczak | Tadeusz | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Krupskim Młynie |
||||
1 | Miszczyk | Jan | Członek | 2006-09-28 |
2 | Żyła | Roman | Członek | 2006-09-28 |
3 | Grzesiek | Maria | Członek | 2006-09-28 |
4 | Kowalewska | Janina | Członek | 2006-09-28 |
5 | Szybiak | Wojciech | Członek | 2006-09-28 |
6 | Tropper | Rafał | Członek | 2006-09-28 |
7 | Zaręba | Agnieszka | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Ożarowicach |
||||
1 | Janas | Ewelina | Członek | 2006-09-28 |
2 | Cichoń | Danuta | Członek | 2006-09-28 |
3 | Szydło | Anna | Członek | 2006-09-28 |
4 | Brix | Andrzej | Członek | 2006-09-28 |
5 | Smętek | Jan | Członek | 2006-09-28 |
6 | Szydło | Monika | Członek | 2006-09-28 |
7 | Zaręba | Aleksandra | Członek | 2006-09-28 |
8 | Trefon | Andrzej | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Świerklańcu |
||||
1 | Bednarek | Gabriela | Członek | 2006-09-28 |
2 | Tyczka | Tomasz | Członek | 2006-09-28 |
3 | Przybylak | Ewelina | Członek | 2006-09-28 |
4 | Pańczyk | Justyna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Kiedrzyn | Jan | Członek | 2006-09-28 |
6 | Szołtysik | Joanna | Członek | 2006-09-28 |
7 | Bartoń | Łucja | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza - Tworóg |
||||
1 | Podleśny | Damian | Członek | 2006-09-28 |
2 | Kij | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
3 | Zwior | Stefania | Członek | 2006-09-28 |
4 | Kubś | Józef | Członek | 2006-09-28 |
5 | Drzozga | Monika | Członek | 2006-09-28 |
6 | Dramski | Michał | Członek | 2006-09-28 |
7 | Wallach | Agata | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Zbrosławicach |
||||
1 | Janoszka | Renata | Członek | 2006-09-28 |
2 | Sosada | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
3 | Nietsch | Elżbieta | Członek | 2006-09-28 |
4 | Zyga | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Kiszel | Klaudia | Członek | 2006-09-28 |
6 | Mazur | Agnieszka | Członek | 2006-09-28 |
7 | Snurawa | Henryk | Członek | 2006-09-28 |
Powiatowa Komisja Wyborcza w Bieruniu |
||||
1 | Kowalska | Justyna | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Szymaszek | Marek | Członek | 2006-09-28 |
3 | Trecka | Arlena Teresa | Członek | 2006-09-28 |
4 | Gibas | Barbara | Członek | 2006-09-28 |
5 | Sałęga | Jolanta | Członek | 2006-09-28 |
6 | Koch | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
7 | Rychły | Maria | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Bieruniu |
||||
1 | Wołdzińska | Elżbieta | Członek | 2006-09-28 |
2 | Janiszewski | Sebastian | Członek | 2006-09-28 |
3 | Ryba | Tadeusz | Członek | 2006-09-28 |
4 | Trzońska | Krystyna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Kawa | Bernadeta | Członek | 2006-09-28 |
6 | Pyka | Anna | Członek | 2006-09-28 |
7 | Orocz | Sylwia | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Imielinie |
||||
1 | Olek | Monika | Członek | 2006-09-28 |
2 | Nocoń | Łukasz | Członek | 2006-09-28 |
3 | Pudełko | Adriana | Członek | 2006-09-28 |
4 | Noras | Franciszek | Członek | 2006-09-28 |
5 | Żymła | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
6 | Orlik | Mariola | Członek | 2006-09-28 |
7 | Kucki | Daniel | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Lędzinach |
||||
1 | Goczoł | Ewelina | Członek | 2006-09-28 |
2 | Musik | Monika | Członek | 2006-09-28 |
3 | Wojciechowska | Jolanta | Członek | 2006-09-28 |
4 | Cynkier | Mariusz | Członek | 2006-09-28 |
5 | Klyczka | Urszula | Członek | 2006-09-28 |
6 | Poluszak | Partycja | Członek | 2006-09-28 |
7 | Wala | Patrycja | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Bojszowach |
||||
1 | Szypuła | Krzysztof | Członek | 2006-09-28 |
2 | Urbańczyk | Urszula | Członek | 2006-09-28 |
3 | Rokowska | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
4 | Czarnynoga | Patrycja | Członek | 2006-09-28 |
5 | Lysko | Hanna | Członek | 2006-09-28 |
6 | Chądzyńska | Róża | Członek | 2006-09-28 |
7 | Ziobro | Ewa | Członek | 2006-09-28 |
Gminna Komisja Wyborcza w Chełmie Śląskim |
||||
1 | Smoleń | Beata | Członek | 2006-09-28 |
2 | Jagoda | Daria | Członek | 2006-09-28 |
3 | Stadler | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
4 | Sadowska | Urszula | Członek | 2006-09-28 |
5 | Mańkut | Mirosława | Członek | 2006-09-28 |
6 | Adamik | Aleksandra | Członek | 2006-09-28 |
7 | Jacent | Natalia | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Bytomiu |
||||
1 | Szastok- Nowak | Kornelia | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Grabiec | Elżbieta | Członek | 2006-09-28 |
3 | Gontek | Anna | Członek | 2006-09-28 |
4 | Zdzienicka | Wiesława | Członek | 2006-09-28 |
5 | Śmiecińska | Marzena | Członek | 2006-09-28 |
6 | Nowak | Marcin Franciszek | Członek | 2006-09-28 |
7 | Dąbrowski | Romuald | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Chorzowie |
||||
1 | Wiśniewski | Jacek | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Wolny | Jan | Członek | 2006-09-28 |
3 | Chodzidło | Tatiana | Członek | 2006-09-28 |
4 | Hornik | Krzysztof | Członek | 2006-09-28 |
5 | Kapusta | Andrzej | Członek | 2006-09-28 |
6 | Piniecka | Elżbieta | Członek | 2006-09-28 |
7 | Prządka | Stefan | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Dąbrowie Górniczej |
||||
1 | Rybczyńska-Sidełko | Dominika | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Rutkowski | Ryszard | Członek | 2006-09-28 |
3 | Krasicka | Agnieszka | Członek | 2006-09-28 |
4 | Boksa | Ryszard | Członek | 2006-09-28 |
5 | Śliwa | Łukasz Artur | Członek | 2006-09-28 |
6 | Jasiński | Edward | Członek | 2006-09-28 |
7 | Wajda | Agnieszka | Członek | 2006-09-28 |
8 | Łubek | Małgorzata | Członek | 2006-09-28 |
9 | Sewulok | Henryk | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Gliwicach |
||||
1 | Łazowska | Grażyna | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Sobolewski | Wiesław | Członek | 2006-09-28 |
3 | Stosio | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
4 | Miazgowicz | Bogusław | Członek | 2006-09-28 |
5 | Ficek | Izabela | Członek | 2006-09-28 |
6 | Bęczkowski | Andrzej | Członek | 2006-09-28 |
7 | Grzesik | Franciszek | Członek | 2006-09-28 |
8 | Rawski | Janusz | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Jaworznie |
||||
1 | Salachna | Tomasz | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Możdżeń | Mirosław | Członek | 2006-09-28 |
3 | Łabecka | Edyta | Członek | 2006-09-28 |
4 | Brożek | Joanna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Kaczmarek | Waldemar | Członek | 2006-09-28 |
6 | Sobos | Waldemar | Członek | 2006-09-28 |
7 | Przepadło | Wojciech | Członek | 2006-09-28 |
8 | Nowak | Tadeusz | Członek | 2006-09-28 |
9 | Rapalska | Monika | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Katowicach |
||||
1 | Obcowski | Andrzej | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Słowik | Krzysztof | Członek | 2006-09-28 |
3 | Okraska | Mirosław Bolesław | Członek | 2006-09-28 |
4 | Wójcik | Andrzej | Członek | 2006-09-28 |
5 | Dorota | Anna | Członek | 2006-09-28 |
6 | Szczyrbowski | Edward | Członek | 2006-09-28 |
7 | Kosyrczyk-Ledworowska | Elżbieta | Członek | 2006-09-28 |
8 | Południak | Adam | Członek | 2006-09-28 |
9 | Kontrym | Wiesław | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Mysłowicach |
||||
1 | Kula | Piotr | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Lubowiecka | Aleksandra | Członek | 2006-09-28 |
3 | Szczelina | Szczepan | Członek | 2006-09-28 |
4 | Bołdys | Maria | Członek | 2006-09-28 |
5 | Kusiak | Wiesława | Członek | 2006-09-28 |
6 | Kołodziej | Antoni | Członek | 2006-09-28 |
7 | Palka | Szymon | Członek | 2006-09-28 |
8 | Napora | Magdalena | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Piekarach Śląskich |
||||
1 | Wieczorek | Jacek | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Hanus | Karolina | Członek | 2006-09-28 |
3 | Filak | Norbert | Członek | 2006-09-28 |
4 | Piekarska | Teresa | Członek | 2006-09-28 |
5 | Musialik | Jadwiga | Członek | 2006-09-28 |
6 | Musialik | Łukasz | Członek | 2006-09-28 |
7 | Paczula | Karol | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza - Ruda Śląska |
||||
1 | Musiała | Małgorzata | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Szendzielorz | Jan | Członek | 2006-09-28 |
3 | Zając | Eugenia | Członek | 2006-09-28 |
4 | Skowron | Edward | Członek | 2006-09-28 |
5 | Rózga | Norbert | Członek | 2006-09-28 |
6 | Hilgner | Helmut | Członek | 2006-09-28 |
7 | Miler | Marcin | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Rybniku |
||||
1 | Gozdawa-Grajewski | Andrzej | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Żak | Jarosław | Członek | 2006-09-28 |
3 | Rudnicki | Lucjan | Członek | 2006-09-28 |
4 | Karwot | Rafał | Członek | 2006-09-28 |
5 | Krajewski | Roman | Członek | 2006-09-28 |
6 | Tomiczek | Krystian | Członek | 2006-09-28 |
7 | Ordoń | Łukasz | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Siemianowicach Śląskich |
||||
1 | Mainka-Pawłowski | Adam | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Busz | Katarzyna | Członek | 2006-09-28 |
3 | Wojciechowski | Stanisław | Członek | 2006-09-28 |
4 | Mazur | Roman | Członek | 2006-09-28 |
5 | Spandel | Czesława | Członek | 2006-09-28 |
6 | Spławski | Julian | Członek | 2006-09-28 |
7 | Skiba | Ryszard | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Sosnowcu |
||||
1 | Podsiadły-Bugaj | Aneta | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Paśnik | Danuta | Członek | 2006-09-28 |
3 | Chajduga | Dariusz Ireneusz | Członek | 2006-09-28 |
4 | Strączek | Łukasz | Członek | 2006-09-28 |
5 | Bilska | Edyta | Członek | 2006-09-28 |
6 | Pawłowski | Andrzej | Członek | 2006-09-28 |
7 | Rakowska | Agnieszka | Członek | 2006-09-28 |
8 | Golańska | Jolanta | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Świętochłowicach |
||||
1 | Cebula | Rafał | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Grobelka | Karina | Członek | 2006-09-28 |
3 | Piecha | Patrycja | Członek | 2006-09-28 |
4 | Wycisk | Hildegarda | Członek | 2006-09-28 |
5 | Kłyś | Leszek | Członek | 2006-09-28 |
6 | Pławecka | Iwona | Członek | 2006-09-28 |
7 | Książko | Ilona | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Tychach |
||||
1 | Głodny | Wirginia | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Wardęga | Anna | Członek | 2006-09-28 |
3 | Żłobińska | Justyna | Członek | 2006-09-28 |
4 | Mirosław | Marianna | Członek | 2006-09-28 |
5 | Tuora | Anna Monika | Członek | 2006-09-28 |
6 | Michałowska | Lucyna | Członek | 2006-09-28 |
7 | Klimczak | Bolesław | Członek | 2006-09-28 |
8 | Milińska | Elżbieta | Członek | 2006-09-28 |
Miejska Komisja Wyborcza w Zabrzu |
||||
1 | Szatkowska | Ewa | Przewodniczący | 2006-09-28 |
2 | Szolc | Marek | Członek | 2006-09-28 |
3 | Siedlecka | Zofia | Członek | 2006-09-28 |
4 | Pośpiech | Adam | Członek | 2006-09-28 |
5 | Kuroń | Krzysztof | Członek | 2006-09-28 |
6 | Socha | Ryszard | Członek | 2006-09-28 |
7 | Klemczak | Olga | Członek | 2006-09-28 |
8 | Pawlikowski | January | Członek | 2006-09-28 |
Rejestr zmian
-
Data utworzenia
30-01-2016 13:12
Wprowadził:
Bartosz Goździk